BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANAOKULU İLE EDREMİT’TE!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANAOKULU İLE EDREMİT’TE!

 

Bahçeşehir Kolejleri Körfez’de de gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Özel Bahçeşehir Edremit Anaokulu 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren kapılarını öğrencilere açtı.

Ülkemizin yeni aydınlarını yetiştirecek olan Özel Bahçeşehir Edremit Anaokulu “Halfday Englısh” (yarı zamanlı İngilizce) programı ve ”Kişiye Özgü Öğretim Modeli” programı ile Edremit’te eğitim öğrenim hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

 

Yarı zamanlı yabancı dil programı ve sanatsal çalışmalar ile öğrencilerin tüm gelişim alanlarında yaratıcılıklarını kullanmalarına, keşfederek, sorgulayarak anlamlı deneyimler kazanmalarına yönelik programıyla kendine güveni olan, çözüm yolları üreten, sorumluluk sahibi, saygı, barış gibi değerlere sahip öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyor.

Çocuğunuz yeteneklerine ve yabancı dil üzerine kendini günden güne geliştirebileceği bir eğitim almasını istiyorsanız Bahçeşehir Kolejlerini seçmelisiniz. Bu yüzden Bahçeşehir Koleji sizin olduğunuz her yerde ve artık EDREMİT’ te.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.