BAÜ ÖĞRENCİLERİNDEN TEKNİK GEZİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAÜ ÖĞRENCİLERİNDEN TEKNİK GEZİ

Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencileri 3.Boğaz Köprüsü İnşaatı ve Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu inşaatına teknik gezi düzenledi.
BAÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri 3. Boğaz Köprüsü inşaatı ile Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu inşaatını teknik gezi kapsamında ziyaret etti. İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr Erdal İrtem ile Arş. Gör. Halil Uysal’ın da yer aldığı teknik gezi, 4. sınıf güz yarı yılındaki ‘Yapı Statiği 3’ seçmeli dersi kapsamında gerçekleştirildi.
Teknik gezi kapsamında, ziyaret edilen noktalarda ilgili İnşaat Mühendislerinden detaylı bilgiler alan öğrenciler, birçok uygulamayı yerinde inceleyerek projelerde gelinen süreçleri öğrendi. Teknik geziye katılan öğrenciler, derslerde öğrendikleri teorik bilgilerin, pratik ile pekiştirilmesi amacıyla teknik gezi yapılmasının çok yararlı olduğunu ve eğitim dönemlerine rastlayan bu projeleri görme fırsatı buldukları için çok şanslı olduklarını belirttiler. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.