" />
USD
3,6787
EURO
4,3434
ALTIN
151,2061

TAEKWONDO AVRUPA ŞAMPİYONASINDA DERECE ALAN SPORCULAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

Antalya Belek’te 7-8 Şubat tarihlerinde düzenlenen 1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonasında dört sporcu  bir Avrupa birinciliği, üç Avrupa Üçüncülüğü elde ederek Edremit’e döndü.  Yine 12-15 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ve olimpiyat oyunlarına katılım yolunda önem arz eden 70 ülkeden 1200 sporcunun mücadele ettiği Türkiye’nin ikinci kez ev sahipliği yaptığı Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda   Avrupa […]

TAEKWONDO AVRUPA ŞAMPİYONASINDA DERECE ALAN SPORCULAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Antalya Belek’te 7-8 Şubat tarihlerinde düzenlenen 1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonasında dört sporcu  bir Avrupa birinciliği, üç Avrupa Üçüncülüğü elde ederek Edremit’e döndü.  Yine 12-15 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ve olimpiyat oyunlarına katılım yolunda önem arz eden 70 ülkeden 1200 sporcunun mücadele ettiği Türkiye’nin ikinci kez ev sahipliği yaptığı Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda   Avrupa İkincisi olarak ülkemizi ve Edremit’i başarıyla temsil eden Şeref Firidinoğlu , hocalarıyla birlikte madalyalarını takarak  açtığı kurslarla spora ve sporcuya önemli hizmetler sunan Edremit Halk Eğitimi Merkezini ziyaret ettiler.

Ziyarete kurslarda Usta Öğretici olarak görev alan Antrenör Neja  Ağatekin, yine Kurslarda Usta Öğreticilik yapan Sporcu ve Yardımcı Antrenör Şeref Firidinoğlu ile derece elde eden kursiyer sporcular katıldı.  Nejla  Ağatekin ziyarette “Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze ve sayın müdürümüze açtığı kurslarla spora ve sporcularımıza önemli hizmetler sunmasından dolayı teşekküer ediyorum. Beyaz kuşaktan başlayarak kırmızı-siyah kuşağa kadar yükselen öğrencilerimiz katıldıkları uluslar arası bir turnuvada önemli başarılara imza atmışlardır. Bizlere maddi manevi desteklerinden dolayı  teşekkür ediyoruz. Ayrıca turnuvaya katılmamızda sponsorlarımız oldu onlara da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.  Merkez müdür İsmail Damar “ Bizler görevimizi yaptık emek veren hocalarımı, ve ter döken değerli kursiyerlerimizi sporcularımızı tebrik ediyor, kutluyorum.” Dedi.  1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonasında derece alan öğrencilerden Aybüke Pamuk Avrupa Şampiyonu, Ayşenur İnci, Rumeysa Özmen ve Emre Ergit Avrupa üçüncüsü olarak madalyalarını gururla gösterdiler. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.