ALMANYA BAŞKONSOLOSU’NDAN BAŞKAN UĞUR’A ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALMANYA BAŞKONSOLOSU’NDAN BAŞKAN UĞUR’A ZİYARET

Almanya’nın İstanbul Başkonsolosu Bayan Jutta Wolke, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Almanya’nın İstanbul Başkonsolosu Bayan Jutta Wolke’yi makamında kabul etti. Alman Başkonsolosun ziyaretinin tanışma amaçlı bir nezaket ziyareti olduğu bildirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Başkonsolos Jutta Wolke hanımefendi ile tanışmaktan memnun olduğunu belirtirken nazik ziyareti nedeniyle kendisine teşekkür etti.
Alman konuğuna Balıkesir ve Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarıyla ilgili kısa bilgiler de aktaran Başkan Uğur, ziyaretin anısına Almanya’nın İstanbul Başkonsolosu Bayan Wolke’ye Balıkesir’in yöresel el emeği ürünlerinden kök boyası ile yapılan ve el dokuması olan dünyaca ünlü Sındırgı Yağcıbedir halısı hediye etti.

Alman Başkonsolos da Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u görevinden dolayı kutladı, nazik kabulü için de ayrıca teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.