BAŞKAN KAMİL SAKA, GÜRE MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, GÜRE MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Güre Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.  Mevsim koşullarından kaynaklanan olumsuzlukların ortadan kaldırılması için ilgili birimlere talimat verdi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sık sık sahaya inerek yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor. Her gün farklı mahallelerde çalışmaları yerinde inceleyip ekipleri denetleyen Belediye Başkanı Saka, önceki gün Güre Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Ekiplerin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyen başkan Saka, özellikle sahil bölgesinde mevsim koşulları nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukların bir an önce ortadan kaldırılması için ilgili birimlere talimat verdi. Edremit’in büyüyen ve gelişen yapısı ile büyük bir kent haline geldiğini ve bu doğrultuda projeler hazırladıklarını kaydeden Başkan Saka, “Güzel ilçemiz Edremit’i çağdaş ve modern bir kent haline getirmek için mücadele ediyoruz. Hazırladığımız projelerimizi önümüzde ki günlerde uygulamaya sokacağız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.