BAŞKANDAN ÜSSE TAZİYE ZİYARETİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKANDAN ÜSSE TAZİYE ZİYARETİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Malatya’da meydana gelen kazada şehit olan pilotlar için 9. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral İshak Dayıoğlu’ na taziye ziyaretinde bulundu.

Türk Silahlı Kuvvetlerimize ait 2 RF-4E tipi keşif uçağı Malatya’nın Akçadağ ilçesi yakınlarında düştü. Kazada 4 pilotumuz şehit oldu. Ülkemizi derin üzüntüye boğan bu elim olay nedeniyle Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Balıkesir 9. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral İshak Dayıoğlu’ na taziye ziyaretinde bulundu. Yapılan ziyarette şehit düşen pilotlar için üzüntüsünü dile getiren Başkan Zekai Kafaoğlu  ‘Şehit olan pilotlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı dilerim. İnşallah bir daha bu tür kazalarla karşılaşmayız’ dedi.

Ziyaretten ve duyarlılığından dolayı memnuniyetini dile getiren 9. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral İshak Dayıoğlu ile Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu bir süre sohbet etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.