DURSUNBEY’DE TRAKTÖR KAZASI: 2 YARALI 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

DURSUNBEY’DE TRAKTÖR KAZASI: 2 YARALI 

Dursunbey’de meydana gelen traktör kazasında köy muhtarı ve bir kişi yaraladı.
Edinilen bilgiye göre Dursunbey’den Çınar’a gitmekte olan Çınar Mahallesi muhtarı Ramazan Duran’ın kullandığı traktör rampalık alanda bir anda devrildi. Traktörün altında kalmaktan son anda kurtulan Muhtar Ramazan Duran ve yanında bulunan Halil Yaşar isimli şahıs yaralandı.
Kazayı gören vatandaşlar durumu hemen Jandarma ve 112 ekiplerine bildirirken yaralılar ambulans ile Dursunbey Devlet hastanesine getirildi. Burada ilk müdahaleleri yapılan yaralılar daha sonra ise Balıkesir’e sevk edildi.
Jandarma kaza ile ilgili inceleme başlatırken, yaralıların bilincinin açık olduğu hayati tehlikelerinin ise bulunmadığı bildirildİ. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.