" />
USD
3,6647
EURO
4,3311
ALTIN
151,2633

EZBER BOZMAK VE FARK YARATMAK İÇİN YOLA ÇIKIYORUM

CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Elif Günaydın Kaynak, Ayvalık’ta gerçekleştirdiği basın açıklamasında hedefini “Tüm toplumumuz için fark yaratacak işler yapmak ve Türkiye’nin, Balıkesir’in ve Ayvalık’ın aydınlık geleceği için değişime hakim olmak” olarak belirledi. 26.02.2015, Ayvalık – Geçtiğimiz hafta TBMM 25. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Elif Günaydın Kaynak, bugün yaptığı basın açıklaması […]

EZBER BOZMAK VE FARK YARATMAK İÇİN YOLA ÇIKIYORUM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Elif Günaydın Kaynak, Ayvalık’ta gerçekleştirdiği basın açıklamasında hedefini “Tüm toplumumuz için fark yaratacak işler yapmak ve Türkiye’nin, Balıkesir’in ve Ayvalık’ın aydınlık geleceği için değişime hakim olmak” olarak belirledi. 26.02.2015, Ayvalık – Geçtiğimiz hafta TBMM 25. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Elif Günaydın Kaynak, bugün yaptığı basın açıklaması ile hizmet vizyonunu ve hedeflerini basın mensupları ve kamuoyuyla paylaştı. CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen etkinliğe CHP Ayvalık İlçe Örgütü Üyeleri, Ayvalık Halkı ve basın mensupları katıldı. Elif Günaydın Kaynak, bir milletvekili aday adayı olarak temel hizmet ilkelerinin yanı sıra, Ayvalık, Balıkesir ve Türkiye için oluşturduğu vizyonunu da şöyle açıkladı:

Hizmet Vizyonum Halkımın yanında olmak, ihtiyacı olan herkese, CHP Yönetimi’ne ve Balıkesir’de yaşayan tüm CHP Üyeleri’ne bir telefon mesafesinde olmak, kadın özgürlüğü ve toplumda varolma iradesinin savunucusu olmak, temiz ve saygılı siyasetin temsilcisi olmak.

Ayvalık Vizyonum Ayvalık’ın Ankara’daki yüzü olmak, Ayvalık’ın geleceği ve refahı için sürdürülebilir adımlar atmak ve mutlu bir Ayvalık için çalışmak.

Balıkesir Vizyonum Balıkesir’in birleştirici gücü ve iktisadi kalkınmasının sözcüsü olmak, Balıkesirliler’in refahı, ortak yaşam kalitesi, kaynak potansiyeli, insani sermayesi ve temel hak ve özgürlükleri için çalışmak.

Türkiye Vizyonum Güçlü bir ekonomi için üzerime düşen görevi yapmak, temiz siyasetin ve toplumun temsilcisi olmak, Atatürk ilkeleri doğrultusunda, tam bağımsız, müreffeh, huzurlu ve demokratik bir Türkiye için çalışmak.

Kampanya çalışmalarını; “İktisadi Kalkınmanın Sözcüsü, Balıkesir’in Birleştirici Gücü, Ayvalık’ın Ankara’daki Yüzü” söylemi ile yürüten Elif Günaydın Kaynak konuşmasında; bundan sonra söylediği, vaad ettiği ve yaptığı herşeyle ezber bozacağını ve fark yaratacağını kaydetti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.