ADD’DEN KAHVALTI VE KONSER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ADD’DEN KAHVALTI VE KONSER

Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi tarafından Zeytinli Orta Kafe’de kahvaltı, öğleden sonrada Kızılkeçi köyünde Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi.

Kahvaltıya katılım yoğun oldu. ADD üyelerinin yanı sıra, çok sayıda milletvekili aday adayı ve CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün’le birlikte Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da katıldığı kahvaltıda ADD Edremit Şube Başkanı Recep Yalçın kısa bir konuşma yaptı.

Konuşmasında “Cumhuriyet Kazanımlarının bir bir eritilmek istendiği bugünlerde bir araya gelerek, önümüzdeki süreci yeniden planlamalı ve daha çok sorumluluk almalıyız. Bizleri bu kahvaltıda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya ve aday adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Hep birlikte daha yaşanabilir bir ülkeyi kurmak için daha çok çalışacağız” dedi.

Kahvaltıdan sonra da Kızıl keçili köyünde Türk halk müziği konseri gerçekleştirildi. ADD çalışmaları hakkında bilgi veren dernek Başkanı Recep Yalçın, “Derneğimizde Türk Halk müziği koro ve bağlama çalışmaları, Tiyatro çalışmaları başta olmak üzere 8-10 dalda faaliyetlerimiz var. Sanat çalışmalarımızı önemsiyoruz. Kızılkeçili’de başlayan konser serimiz diğer kırsal mahallelerimizde de devam edecek.”diye konuştu.

Başkanın konuşmasından sonra yurdun çeşitli yörelerinden güzel türküler seslendirildi.

Türkan Vural Özdemir

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.