BURSLULUK SINAVI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURSLULUK SINAVI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ

Özel Akçay İlkokulu/Ortaokulu’nda 21-22 Şubat tarihlerinde 4-5-6 ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik performans değerlendirme ve bursluluk sınavı uygulanmıştır. Okul Müdürü Nihan ÖZEL; “Yaklaşık 500 öğrenciye uyguladığımız bu sınav ile okulumuz kapılarını tüm körfez halkına açmış olmaktan gurur duyar, kendimizi tanıtma fırsatını bizlere verdiklerinden dolayı tüm velilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

EDREMİT AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ

BASKETBOL TAKIMI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

25 Şubat Perşembe Günü Edremit Kapalı Spor Salonu’nda Özel Özcan Ortaokulu ile Özel Akçay Ortaokulu arasında yapılan Basketbol müsabakasında, Özel Akçay Ortaokulu sahadan 38-36 galip ayrıldı. Maç sonrası Özel Akçay Ortaokulu Müdürü Nihan ÖZEL;”Önce çocuklarımı sonra Beden Eğitimi Öğretmeni Murat BAYYİĞİT’i canı gönülden tebrik eder, çocuklarımıza spora ve takım ruhuna olan ilgilerini pekiştirme fırsatı yarattıkları için körfezimizde görev yapan tüm Beden Eğitimi Öğretmenlerime şükranlarımı sunarım. ” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.