CHP’DEN İVRİNDİ ÇIKARTMASI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

CHP’DEN İVRİNDİ ÇIKARTMASI

Önseçim kararının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Örgütünde aday tanıtım törenlerinin son durağı İvrindi oldu. İvrindi’de düzenlenen aday adayları tanıtım toplantısına İvrindi örgütünden yoğun katılım sağlandı. Köylerden ve beldelerden arabalarla tanıtım töreninin yapıldığı aşevine toplanan CHP İvrindi Örgütü, adaylarını tanıma fırsatı buldu.

CHP İvrindi İlçe Başkanı Celalettin Kırkağaç’ın konuşmasıyla başlayan törende, kadın adaylara jest yapılarak ilk söz hakkı kendilerine verildi. 25 aday adayının konuşma yaptığı törende İvrindililer adaylarına ilişkin ilk ağızdan bilgi aldı.

Tanıtım töreninde gazetemize bilgi veren İvrindi ilçe Başkanı Kırkağaç, “bugün burada İvrindili partililerimizle aday adaylarımızı buluşturduk. Önseçim kararının ardından aday adaylarımız yoğun bir çalışmanın içerisine girdiler. 20 ilçemiz var, haliyle çok zor bir süreç kendilerini bekliyor. Biz de İvrindi olarak köylerimize eski beldelerimize yoğunluktan dolayı ulaşamayacak olan aday adaylarımızı örgütümüzle buluşturduk. İnanıyoruz ki CHP iktidarı, işte buradaki dayanışma ruhuyla hep birlikte omuz omuza vererek kurulacak. Bizim esas mücadelemiz 7 Haziran’dır. O güne kadar tüm örgütümüz canla başla çalışacaktır. Bu katılım törenine katılan tüm aday adaylarımıza ve örgütümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Tören sonunda gelen tüm misafirlere İvrindi’ye özgü sarımsaklı pilav da ikram edildi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.