EDREMİT DEMOKRASİ PLATFORMU BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT DEMOKRASİ PLATFORMU BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Edremit Demokrasi Platformu çalışmalarının kitlelere ulaşmasında görev alan basın mensupları ile kahvaltılı sohbet toplantısı yaptı.

Kesk salonunda gerçekleştirilen toplantıya basın mensuplarının yanı sıra Platform bileşenleri olan siyasi parti, Sendika ve dernek yetkilileri katıldı.

Platform olarak gerek genel iktidarın gerek yerel iktidar olan belediyelerin toplumu ilgilendiren ekonomik, sosyal yaşam ve çevre sorunları ile ilgili olumsuzluklara karşı Edremit’te toplumsal bir muhalefet ve güç birliği oluşturduklarını ve çalışmalarının ve eylemlerinin kamuya ve geniş kitlelere duyurmak adına basından destek istediklerini ifade ettiler.

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.