TAEKWONDO ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TAEKWONDO ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

1. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında takım olarak birinci olan Burhaniye’li tekvandocularımız Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.

Avrupa Taekwondo Birliği’nin düzenlediği ve Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun organize ettiği ve ilk kez düzenlenen 1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası Antalya’da yapıldı. Yapılan müsabakalarda 1 Avrupa Birinciliği, 4 Avrupa ikinciliği ve 1 Avrupa üçüncülüğü alan Burhaniyeli minik sporcularımız hocaları Nazmi Güven ile birlikte Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı Ziyaret etti. Aldıkları başarıları Başkan Uysal ile paylaşan minik sporcuların taşıdıkları gurur da gözlerinden okunuyordu. Tek Tek bütün sporculara tebriklerini sunan Başkan Uysal başarılarının devamını dileyerek “bu başarılı takıma belediye olarak elimizden gelen yardımı yapacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.