" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TAEKWONDO ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

1. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında takım olarak birinci olan Burhaniye’li tekvandocularımız Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret ettiler. Avrupa Taekwondo Birliği’nin düzenlediği ve Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun organize ettiği ve ilk kez düzenlenen 1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası Antalya’da yapıldı. Yapılan müsabakalarda 1 Avrupa Birinciliği, 4 Avrupa ikinciliği ve 1 Avrupa üçüncülüğü alan Burhaniyeli minik […]

TAEKWONDO ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında takım olarak birinci olan Burhaniye’li tekvandocularımız Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.

Avrupa Taekwondo Birliği’nin düzenlediği ve Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun organize ettiği ve ilk kez düzenlenen 1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası Antalya’da yapıldı. Yapılan müsabakalarda 1 Avrupa Birinciliği, 4 Avrupa ikinciliği ve 1 Avrupa üçüncülüğü alan Burhaniyeli minik sporcularımız hocaları Nazmi Güven ile birlikte Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı Ziyaret etti. Aldıkları başarıları Başkan Uysal ile paylaşan minik sporcuların taşıdıkları gurur da gözlerinden okunuyordu. Tek Tek bütün sporculara tebriklerini sunan Başkan Uysal başarılarının devamını dileyerek “bu başarılı takıma belediye olarak elimizden gelen yardımı yapacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.