YARALI BOŞUNA AMBULANS BEKLEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

YARALI BOŞUNA AMBULANS BEKLEDİ

Küçükkuyu’da tartışma yüzünden çıkan kavgada kendisini dövmeye çalışanlara daha sonra pompalı tüfek ile ateş eden şahıs bir kişiyi yaraladı. Yaralı uzun süre Ambulans beklemesine rağmen ambulans gelmeyince bir ekmek minibüsü ile hastaneye kaldırıldı.Ambulansın gelmemesine vatandaşlar tepki gösterdi.

Edinilen bilgilere göre Küçükkuyu’da iki taraf arasındaki tartışma kavgaya dönünce dövüldüğü iddia edilen kişi daha sonra pompalı  tüfek ile aynı yere gelip hasımlarından birine iki el ateş etti.saçmaların hedefi olan kişi yaralanınca hemen 112 acil arandı.Ambulans gelmeyince tekrar tekrar aranan 112 Acil Ambulans Balıkesir’de,başka bir Ambulans göndermeye çalışacağız denilmesine rağmen uzun bir bekleyiş sonunda yaralı bir ekmek servis minibüsü ile hastaneye kaldırıldı.Vatandaşlar, “ya yaralı kan kaybından ölseydi sorumlusu kim olacaktı” deyip yetkililere tepki gösterdiler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.