EDREMİT’TE MUHASEBECİLER HAFTASI KUTLANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE MUHASEBECİLER HAFTASI KUTLANDI

“01-07 Mart Muhasebeciler Haftası” nedeniyle Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Edremit Temsilciliği tarafından Şehit Hamdibey Meydanı’nda tören düzenlendi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da törene katılarak Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin haftasını kutladı.

 

“01-07 Mart Muhasebeciler Haftası” tüm yurt genelinde olduğu gibi Edremit ilçesinde düzenlenen törenlerle kutlandı. Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Edremit Temsilciliği tarafından Şehit Hamdibey Meydanı’nda düzenlenen törende ilk olarak odanın Edremit Temsilcisi Hüseyin Yılmaz tarafından Atatürk anıtına çelenk konuldu. Ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Edremit Temsilcisi Hüseyin Yılmaz, mesleki çalışma koşullarında ki güçlüklere dikkat çekerek mesleki sorunların bir an önce çözülmesi gerektiğini söyledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da tüm meslek mensuplarının Muhasebeciler Haftası’nı kutlayarak, “Düzenli  ve sağlıklı bir ekonominin temelini, şeffaf kayıt ve belge düzeni oluşturduğundan, vergi ve muhasebe bir ülkenin kalkınmasında önemli bir rol oynamaktadır. Devlet gelirlerinin tahakkuku-tahsili konusunda mesleki sorumluluklarının bilincinde olarak bizlere destek veren serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimize teşekkür ediyor, tüm meslek mensuplarımızın haftasını kutluyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.