İSMAİL AYVALIKLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

İSMAİL AYVALIKLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Edremit’te sevilen iş adamı İsmail Ayvalıklı geçirdiği trafik kazası sonrasında hastanedeki yaşam mücadelesini kaybederek ebediyete intikal etti. Ayvalıklı’nın cenaze törenine çok sayıda vatandaş katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Edremit’in Akçay Mahallesinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve hastanede yoğun bakıma alınan İsmail Ayvalıklı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.  İsmail Ayvalıklılı’nın ölümü sevenlerine derinden üzdü. İsmail Ayvalıklı için Mahkeme Camiinde cenaze namazı kılındı. Namaza Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, eski Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, sanayi ve iş dünyasının bir çok temsilcisi, sevenleri ve ailesi katıldı. Yoğun bir kalabalık eşliğinde kılınan cenaze namazı sonrasında bir süre omuzlarda taşınan naaş son yolculuğuna uğurlandı. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.