" />
USD
3,6994
EURO
4,3506
ALTIN
151,7265

SODEM TEKİRDAĞ’DA TOPLANDI

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ın yönetiminde yer aldığı Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM)’nin Trakya Toplantısı, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı toplantıda CHP Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, il ve ilçe belediye başkanları da yer aldı. Dernek faaliyetleri, sosyal belediyecilik uygulamaları […]

SODEM TEKİRDAĞ’DA TOPLANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ın yönetiminde yer aldığı Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM)’nin Trakya Toplantısı, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı toplantıda CHP Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, il ve ilçe belediye başkanları da yer aldı. Dernek faaliyetleri, sosyal belediyecilik uygulamaları ve seçim stratejilerin görüşüldüğü toplantıda SODEM Yönetimi, CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’ya plaket verip katkılarından dolayı teşekkür etti.SODEM toplantısına Çanakkale’den Biga,Bozcaada,Gelibolu,Karabiga,Geyikli,Kavakköy ve Kepez Belediye Başkanları katıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.