VATAN PARTİSİ KATILIMLAR SÜRÜYOR 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

VATAN PARTİSİ KATILIMLAR SÜRÜYOR 

Türkiye genelinde olduğu gibi Balıkesir’de de Vatan Partisi’ne katılımlar günden güne artarak devam ediyor.

Son bir hafta içinde Parti’ye katılanların 150’yi geçtiği öğrenildi.

Partisi’nden istifa ederek Vatan Partisi’ne katılan CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şahin’in yanı sıra birçok milliyetçi, halkçı, sosyalist vatanseverler 28 Şubat günü düzenlenen büyük törenle Vatan Partisi’ne üye oldular. Üye olanlar arasında emekli subaylar, gençler, kadınlar, mühendisler, emekliler çoğunluktaydı.

Katılım töreninde bir konuşma yapan İl Başkanı Ramazan Kurban:

“Vatan Partisi olarak Meclis’e girmek ve Milli Hükümet’in kuruluşuna öncülük etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Halkımız da bu gerçeği gördüğü içindir ki, Türkiye genelinde olduğu gibi Balıkesir ilimizde de Vatan Partisi’ne büyük bir yöneliş ve mücadele kararlılığı var.

Amerikan işbirlikçisi AKP iktidarından ve yandaş muhalefette bir umut ışığı göremeyen Türk halkı, artık çıkış yolunu görmüştür ve akın akın Vatan Partisi’ne gelmektedir.

Çünkü Türkiye’nin acil çözüm bekleyen iki büyük sorunu var.

Bunlardan biri; Açılımlarla Türkiye’nin parçalanmak istenmesi!

Diğeri ise Türkiye Karma Ekonomi (Altı Ok) Programı uygulayarak yeniden Üreten Türkiye’nin yaratılmasıdır. Bunu da Vatan Partisi’nden başka başaracak hiçbir parti görünmemektedir.

Vatan Partisi, Lideriyle, Örgütüyle, Programıyla, disipliniyle ve fedakârlık ruhuyla başaracak tek Partidir.

Tüm halkçı, milliyetçi, sosyalist vatandaşlarımızı Atatürk’te ve Altı Ok’ta birleşerek iktidar olmaya ve vatana sahip çıkmaya çağırıyoruz” dedi.

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.