" />
USD
3,6780
EURO
4,3437
ALTIN
151,2025

 KAFAOĞLU İMAM HATİP’TE ÖĞRENCİLERE KİTAP DAĞITTI

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, Altıeylül Belediyesi’nin, Vitamin Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile ortak yürüttüğü Ufka Yolculuk Kültür Yarışması ile ilgili ‘Kuran-ı Kerime göre Peygamberler’ kitabını öğrencilere hediye etti. Okul bahçesinde öğrencilere hitap eden Başkan Kafaoğlu öğrenciler tarafından sevgi seli ile karşılandı. Öğrenciler Kafaoğlu’nu “En Büyük Başkan Bizim Başkan […]

 KAFAOĞLU İMAM HATİP’TE ÖĞRENCİLERE KİTAP DAĞITTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, Altıeylül Belediyesi’nin, Vitamin Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile ortak yürüttüğü Ufka Yolculuk Kültür Yarışması ile ilgili ‘Kuran-ı Kerime göre Peygamberler’ kitabını öğrencilere hediye etti.

Okul bahçesinde öğrencilere hitap eden Başkan Kafaoğlu öğrenciler tarafından sevgi seli ile karşılandı. Öğrenciler Kafaoğlu’nu “En Büyük Başkan Bizim Başkan Sloganları” ile uğurladı.

Kafaoğlu okul öğrencilerinin forma talebine yeşil ışık yaktı ve istenilenin yerine getirileceğini ifade etti. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin öğrencilerin omuzlarında yükseleceğini belirten Kafaoğlu “Gelecekte belediye başkanları, doktorlar, milletvekilleri, öğretmenler, başbakanlar, cumhurbaşkanları sizlerin aranızdan çıkacak. Ona göre hazırlayın kendinizi, ona göre eğitiminizi alın” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.