" />
USD
3,6775
EURO
4,3319
ALTIN
151,4683

KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOLDA FIRAT BALIKESİR BİRİNCİSİ

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve İl Milli Eğitim Okul Takımları arasında yapılan Küçük Erkekler Hentbol Turnuvasında Özel Fırat Ortaokulu il birincisi oldu. 23 Şubat 2015 tarihinde başlayan Okullar Arası Hentbol Turnuvaları 27 Şubat 2015 tarihinde sonuçlandı. Küçük Erkekler Hentbol Turnuvasında Özel Fırat Ortaokulu birinci, Akçay […]

KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOLDA FIRAT BALIKESİR BİRİNCİSİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve İl Milli Eğitim Okul Takımları arasında yapılan Küçük Erkekler Hentbol Turnuvasında Özel Fırat Ortaokulu il birincisi oldu.

23 Şubat 2015 tarihinde başlayan Okullar Arası Hentbol Turnuvaları 27 Şubat 2015 tarihinde sonuçlandı. Küçük Erkekler Hentbol Turnuvasında Özel Fırat Ortaokulu birinci, Akçay N.Tansoy Ortaokulu ikinci, Azman Çavuş Ortaokulu üçüncü oldu.

11 kişilik Takım, Ahmet Deniz Orhan, Ömer Burak Sivrikaya, Yusuf Şahin Uzun, Metehan Metin Çal, Cihat Çeçen, Ali Berkay Şimşek, S.Kaan Sarıoğlu, Huzeyfe Uyar, Mustafa Eren Üstün, Mert Efe Biçer ve Erdem Işık’tan oluştu.

Başarı ile ilgili konuşan Beden Eğitimi öğretmeni Ersin Saraç “Okul olarak hentbol da dâhil birçok branşta bireysel ve takım sporları hazırlayarak öğrencilerimizin kinestetik, sosyal ve fiziksel gibi birçok özelliklerine katkıda bulunarak önümüzdeki yıllarda yaşam boyu spor yapmaları için çalışmaktayız. Turnuvada birinci olan sporcularımızı tebrik ederiz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.