" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ŞAMPİYONLUK KUPASINI KAYMAKAMA GÖTÜRDÜLER

Burhaniye’de, Balıkesir’ deki karşılaşmalarda  Voleybol Yıldız Erkekler İl Birincisi olan Pelitköy Halit Selçuk Ortaokulu ekibi, Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. Ellerinde şampiyonluk kupası ile gelen ekibi makamında kabul eden Kaymakam Göze, başarılı sporcuları teker teker kutlarken, yokluk içinde destan yazdıklarını söyledi. Okul Müdürü Bülent Dükancı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Oktay Akova’nın öncülüğünde yapılan Kaymakam Ziyaretine […]

ŞAMPİYONLUK KUPASINI KAYMAKAMA GÖTÜRDÜLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de, Balıkesir’ deki karşılaşmalarda  Voleybol Yıldız Erkekler İl Birincisi olan Pelitköy Halit Selçuk Ortaokulu ekibi, Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. Ellerinde şampiyonluk kupası ile gelen ekibi makamında kabul eden Kaymakam Göze, başarılı sporcuları teker teker kutlarken, yokluk içinde destan yazdıklarını söyledi.

Okul Müdürü Bülent Dükancı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Oktay Akova’nın öncülüğünde yapılan Kaymakam Ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Pekşen de eşlik etti. Müdür Sabri Pekşen, okul müdürü, beden eğitimi öğretmeni ve başarı öğrencileri kaymakam Mehmet Göze’ye tanıtırken, 9- 12 Mart tarihlerinde Balıkesir de yapılacak.gurup elemelerine gidecek ekibe destek istedi. Müdür Sabri Pekşen” Bir köy okulunun öğrencilerinin Balıkesir il birincisi olması bizler için övünç kaynağıdır. Balıkesir’de yapılacak maçlar sırasında kalacak yer temini ve yemekleri konusunda yardımınızı istiyoruz” dedi. Öğrencilerini başarısının her türlü takdirin üzerinde olduğunu anlatan Kaymakam Mehmet Göze de,”Yokluk için de destan yazan bu gençlerimizi kutluyorum. Tüm öğrencilerimize örnek olmalarını diliyorum. Öğrencilerimiz derslerden arta kalan zamanlarını spora ayırmışlar. Bunun da çok güzel neticesini almışlar. Belki şu anda değil ama, ilerde çok güzel bir iş yaptıklarını daha iyi anlayacakları. Aslında sporu boş zamanları değerlendirme olarak görmemeli. Güzel bir netice almışsınız. Okulunuz için güzel bir iş yapmışsınız. Sizleri tebrik ediyorum. Kısa süredir burada görev yapıyorum. Bu güne kadar hiç karşılaşmadığım spor dalları ile karşılaşıyorum. Burhaniye de spor çok gelişmiş. Spora ilgini çok fazla olduğunu düşünüyorum. İlerde Ulasal ve uluslar arası müsabakalarda da başarılı gençler çıkacaktır. Hepinizi kutluyorum. Sizler için elimizden geleni yaparız” dedi. Balıkesir’de 9-12 Mart tarihlerinde yapılacak, grup elemelerine hazırlandıklarını anlatan Okul Müdürü Bülent Dükkancı, Kaymakam Mehmet Göze ve İlçe Milli Eğitim müdürü Sabri Pekşen’e teşekkür etti. Balıkesir de yapılacak gurup karşılaşmalarına Balıkesir’in yanı sıra İzmir, Afyon, Ankara, Aydın, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kütahya ve Manisa takımlarının katılacağı açıklandı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.