" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’ DE ALMANYA YOLCUSU ÖĞRENCİLERİN KAYMAKAM ZİYARETİ

Burhaniye’de , önümüzdeki hafta Almanya’ya gidecek olan Mesleki Eğitim Merkezi örencileri, Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. Almanya’nın Berlin kentinde mesleki eğitime katılacak olan öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam Göze, gezinin çok iyi değerlendirilmesini istedi. Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Gürhan Kuştutan ve Meslek Dersleri Öğretmeni Sait Erdem öncülüğündeki 8 öğrenciye makamında ikramlarda bulunan Kaymakam Mehmet Göze, […]

BURHANİYE’ DE ALMANYA YOLCUSU ÖĞRENCİLERİN KAYMAKAM ZİYARETİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de , önümüzdeki hafta Almanya’ya gidecek olan Mesleki Eğitim Merkezi örencileri, Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. Almanya’nın Berlin kentinde mesleki eğitime katılacak olan öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam Göze, gezinin çok iyi değerlendirilmesini istedi.

Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Gürhan Kuştutan ve Meslek Dersleri Öğretmeni Sait Erdem öncülüğündeki 8 öğrenciye makamında ikramlarda bulunan Kaymakam Mehmet Göze, öğrencilerden geziyi çok iyi değerlendirmelerini istedi. Almanya’da meslek liselerine çok önem verildiğini anlatan Kaymakam Mehmet Göze,” Günümüzde meslek eğitimi çok önemli. Bu gün, üniversite okumakla iş bitmiyor. Meslek öğrenmek çok önemli. Sizin için de Almanya gezisi büyük bir şans. Bunu iyi değerlendirin. Ora da çevreyi iyi gözlemleyin. Bu size çok güzel bir ufuk açacaktır. 15 gün çok iyi bir zaman. Bunu çok iyi değerlendirin” dedi.

Öğrencilerin çok iyi hazırlandıklarını anlatan Müdür Gürhan Kuştutan da,” Güney Marmara Kalkınma Ajansına proje sunduk. İlçemizde eksikliği olan iş makineleri operatörlüğü kursu açacağız. Bu 8 öğrencimiz de Almanya’nın Berlin kentinde staj çalışması yapacaklar. Çok yararlı olacağını düşünüyorum” dedi. Öğretmen Sait Erdem de, yaptıkları hazırlıklar konusunda bilgiler verdi.  (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.