EDREMİT’TE OKUL ÖNLERİNE HIZ KESİCİ ENGELLER KONULUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE OKUL ÖNLERİNE HIZ KESİCİ ENGELLER KONULUYOR

Edremit Belediyesi zabıta ekipleri tarafından öğrencilerin güvenliği açısından okul çevresindeki yollara hız kesici engeller yerleştiriliyor. Belediye Başkanı Kamil Saka, öğrencilerin okul önlerinde trafik sorunu yaşamamaları için bu çalışmaların yapıldığını ifade etti.

Edremit ilçesinde okulların çevresine hız kesici engeller konuluyor. Özellikle öğrencilerin giriş çıkışlarında trafik akışının herhangi bir tehlikeye yol açmaması için Trafik yetkilileri ile koordinasyon içerisinde Edremit Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından belirli noktalara araçlara zarar vermeyen kauçuk malzemeden yapılmış hız kesici engeller konuluyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, öğrencilerin güvenli bir şekilde okullarına gidip gelmesi için bu çalışmaların yapıldığını belirterek, “Trafik yetkilileri ile koordinasyon içerisinde hız kesici engel bulunmayan yaya ve okul geçitlerine hız kesici kasis dediğimiz engeller yapılmaya başlanmıştır. Bu çalışmalar kapsamında öğrenci yoğunlunun bulunduğu okullardan başlayarak diğer okullarımızın çevresine de bu engellerden konulacaktır” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.