KADİR SATAROĞLU, TOPRAĞA VERİLDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

KADİR SATAROĞLU, TOPRAĞA VERİLDİ

Burhaniye’de yayın yapmakta olan Zeytin Efe Gazetesi imtiyaz sahibi ve kurucusu Kadir Sataroğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.

Burhaniye’nin yerel gazetesi ZeytinEfe Gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Sataroğlu, babası emekli komiser Kadir Sataroğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyor. Önceki akşam (2 Mart gecesi) geçirdiği kalp krizi sonrasında önce Burhaniye Devlet Hastanesine kaldırılan Kadir Sataroğlu, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Özel Körfez Hastanesine kaldırıldı. Hastanede acil müdahale olarak anjio yapılan Kadir Sataroğlu ne yazıkki yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Kadir Sataroğlu, sabah Özel Körfez Hastanesinden alınan cenazesi, Burhaniye Devlet Hastanesine getirildi. İkindi namazına müteakip olarak önce evine son kez getirelen, daa sonra da Kocacami’de kılınan ikindi namazına müteakip olarak Geriş Kabristanlığında toprağa verildi. Cenazeye Burhaniye Tariş Başkanı Fikret Akova, belediye başkan yardımcısı Cemal Akkılıç, belediye meclis üyeleri, CHP yöneticileri ve Kadir Sataroğlu’nun ailesinin ve akrabalarının yanı sıra çok sayıda yakın eş ve dostları katıldı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.