" />
USD
3,6788
EURO
4,3432
ALTIN
151,1749

YAZLIK EVLERE GİREN HIRSIZLAR JANDARMADAN KAÇAMADI

Ayvalık’ ın en büyük mahallesi olan Altınova’da; Sahil Sitesi’nde yazlık evlere gizlice girerek buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve çeşitli ev eşyaları çalarak hurdacılara sattıkları tespit edilen N.K.(27) , G.K. (27) M.K.(29) ve D.Ü. (26) isimli bayan şahıslar suç eşyaları ile yakalanarak adliyeye sevk edildi. Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadeleri alınan N.K.(27), G.K. (27) M.K.(29) ve D.Ü. […]

YAZLIK EVLERE GİREN HIRSIZLAR JANDARMADAN KAÇAMADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ ın en büyük mahallesi olan Altınova’da; Sahil Sitesi’nde yazlık evlere gizlice girerek buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve çeşitli ev eşyaları çalarak hurdacılara sattıkları tespit edilen N.K.(27) , G.K. (27) M.K.(29) ve D.Ü. (26) isimli bayan şahıslar suç eşyaları ile yakalanarak adliyeye sevk edildi.
Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadeleri alınan N.K.(27), G.K. (27) M.K.(29) ve D.Ü. (26) isimli şahıslar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Şahıslardan D.Ü(26) başka bir suçtan dolayı hakkında çıkarılan yakalama kararı gereğince tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.