" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN SAKA’DAN EV HANIMLARINA DESTEK

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Faruk Serpil Parkı’nda faaliyet gösteren “Ev Hanımları El İşi Satış Yerinde emeklerini sergileyen kadınlarla bir araya gelerek değerlendirmede bulundu. Başkan Saka, el işi satış yerinin büyültülerek kadınların daha iyi yararlanabilecekleri kapsamlı bir hale getirileceğini söyledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Belediye Meclis Üyesi Coşkun […]

BAŞKAN SAKA’DAN EV HANIMLARINA DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Faruk Serpil Parkı’nda faaliyet gösteren “Ev Hanımları El İşi Satış Yerinde emeklerini sergileyen kadınlarla bir araya gelerek değerlendirmede bulundu. Başkan Saka, el işi satış yerinin büyültülerek kadınların daha iyi yararlanabilecekleri kapsamlı bir hale getirileceğini söyledi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Belediye Meclis Üyesi Coşkun Taşkın, Kültür ve Sosyal işler Müdürü Eyüp Satıl ile birlikte Faruk Serpil Parkı içerisinde faaliyet gösteren “Ev Hanımları El İşi Satış Yerinde emeklerini sergileyen kadınlarla bir araya geldi. Kadınların hazırladığı el emeği ürünleri inceleyen Başkan Saka, “Ev Hanımları El İşi Satış Yerine yapmayı düşündükleri düzenlemeler ile ilgili olarak kadınların görüş ve önerilerini dinledi. Başkan Saka, el işi satış yerinin kadınların daha iyi yararlanabilecekleri şekilde büyütüleceğini belirterek, “Belediye tarafından açılan kurslarda ve kendi evlerinde el emeği ürünlerini hazırlayan ev hanımlarımız ürünlerini bu merkezimizde satışa sunarak aile bütçelerine katkı sağlama imkanı buluyorlar. Şimdi bu merkezimizi mevcut satış yerimizin bahçesine düzenleme yaparak hem daha çok ev hanımızın yararlanması hem de daha çok vatandaşımızın ilgisini buraya çekerek daha faydalı bir hale getirebiliriz. Sizlerde bu konuda ki önerilerinizi lütfen bizlere bildirin. Önerilerimizi değerlendirerek hep birlikte karar verelim ve bu el işi satış yerimizi daha işler bir hale getirelim” dedi. Ev hanımları da Başkan Saka’ya gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür ederek, yapılacak düzenleme ile ilgili görüşlerini aktardılar. Ev hanımları ayrıca daha önce bu satış merkezinde yapılan satışlardan belediye tarafından alınan payın kaldırılarak gelirin tamamen kendilerine bırakılması nedeniyle de teşekkür ettiler. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.