EDREMİT’TE PARKOMAT UYGULAMASINA SON VERİLDİ

Edremit’te uzun yıllardan bu yana devam eden parkomat uygulamasına son verildi.  Parkomat firmasının ihale süresinin sona ermesi nedeniyle uygulamaya son verildi. Edremit’in çeşitli cadde, sokak ve bulvarlarında gerçekleştirilen parkomat uygulaması ilgili firmanın ihale süresinin sona ermesi ve yeni ihale yapılmaması nedeniyle sona erdi. Yetkililer yasal süre bittiği için uygulamaya son verildiği ve vatandaşların cadde ve […]

EDREMİT’TE PARKOMAT UYGULAMASINA SON VERİLDİ

Edremit’te uzun yıllardan bu yana devam eden parkomat uygulamasına son verildi.  Parkomat firmasının ihale süresinin sona ermesi nedeniyle uygulamaya son verildi.

Edremit’in çeşitli cadde, sokak ve bulvarlarında gerçekleştirilen parkomat uygulaması ilgili firmanın ihale süresinin sona ermesi ve yeni ihale yapılmaması nedeniyle sona erdi. Yetkililer yasal süre bittiği için uygulamaya son verildiği ve vatandaşların cadde ve sokaklarda park ücreti ödememelerini istediler. Parkomat uygulamasının bittiği ayrıca Edremit Belediyesi Anons Sistemi ile de halka duyuruldu. Bazı vatandaşlar parkomat uygulamasının yararlı olduğunu vurgularken bazı vatandaşlar ise uygulamanın kaldırılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.(İHA)

 

Yorumlar

yorum