" />
USD
3,6738
EURO
4,3280
ALTIN
151,2539

KAZA YERİ SİNEMA SALONUNA DÖNDÜ

Edremit’te meydana gelen kazada bir kişi yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar ise yaralının yerde ambulans beklemesini adeta film izler gibi seyretmeleri güvenlik güçlerine zor anlar yaşattı. Edremit’in PTT Kavşağında Abdurrahman K. Yönetimindeki 10 HA 743 plakalı motosiklet ile Z.Y. yönetimindeki 10 LL 369 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü başında kask olmasına rağmen başından yaralandı. Olaya […]

KAZA YERİ SİNEMA SALONUNA DÖNDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te meydana gelen kazada bir kişi yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar ise yaralının yerde ambulans beklemesini adeta film izler gibi seyretmeleri güvenlik güçlerine zor anlar yaşattı.

Edremit’in PTT Kavşağında Abdurrahman K. Yönetimindeki 10 HA 743 plakalı motosiklet ile Z.Y. yönetimindeki 10 LL 369 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü başında kask olmasına rağmen başından yaralandı. Olaya anında müdahale eden polis ekipleri ambulans çağırdılar. Kaza sonrasında onlarca kişinin yaralının etrafında ve yol üzerinde adeta film izler gibi kaza  yerinde bulunmaları görevlilere zor anlar yaşattı. Polis ekipleri vatandaşları olası biz kazayı önlemek için zaman zaman yol üzerinden çekmeye çalıştıkları gözlendi. Yaralı daha sonra 112 Hızır Acil Servis ambulansı ile Edremit Devlet Hastanesine sevk edildi.  Yaralı Abdurrahman K’ nın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Kaza sonrasında adeta film izler gibi kaza yerini dolduran vatandaşlar ise duyarlı vatandaşlar tarafından kınandı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.