" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ONLARCA KEZ PAS GEÇİŞ YAPAN YOLCU UÇAĞI KORKUTTU

Edremit’te bulunan Koca Seyit Havalimanına 08.00 ile 09.30 arasında sürekli iniş kalkış yaparak pisti pas geçmesi çevre sakinlerini korkuttu. Sabah erken saatlerinden itibaren Boeing 737 tipi yolcu uçağı Edremit’te bulunan Koca Seyit Hava Limanına onlarca kez iniş kalkış yapması çevre sakinlerini korkuttu.  Edremit’in Bostancı Mahellesi sakinleri uçağın piste sürekli iniş kalkış yapmasının bir arıza yapmış […]

ONLARCA KEZ PAS GEÇİŞ YAPAN YOLCU UÇAĞI KORKUTTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te bulunan Koca Seyit Havalimanına 08.00 ile 09.30 arasında sürekli iniş kalkış yaparak pisti pas geçmesi çevre sakinlerini korkuttu.

Sabah erken saatlerinden itibaren Boeing 737 tipi yolcu uçağı Edremit’te bulunan Koca Seyit Hava Limanına onlarca kez iniş kalkış yapması çevre sakinlerini korkuttu.  Edremit’in Bostancı Mahellesi sakinleri uçağın piste sürekli iniş kalkış yapmasının bir arıza yapmış olabileceği nedeniyle tedirgin oldular. Yaklaşık bir buçuk saat piste sürekli iniş kalkış yapan uçak hakkında bilgi veren yetkililer uçağın pilot eğitimi için havacılıkta Touch and Go denen bir çalışma yaptığını ve problem olmadığını bildirmeleri üzerine mahalle sakinleri rahat bir nefes aldılar. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.