ONLARCA KEZ PAS GEÇİŞ YAPAN YOLCU UÇAĞI KORKUTTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ONLARCA KEZ PAS GEÇİŞ YAPAN YOLCU UÇAĞI KORKUTTU

Edremit’te bulunan Koca Seyit Havalimanına 08.00 ile 09.30 arasında sürekli iniş kalkış yaparak pisti pas geçmesi çevre sakinlerini korkuttu.

Sabah erken saatlerinden itibaren Boeing 737 tipi yolcu uçağı Edremit’te bulunan Koca Seyit Hava Limanına onlarca kez iniş kalkış yapması çevre sakinlerini korkuttu.  Edremit’in Bostancı Mahellesi sakinleri uçağın piste sürekli iniş kalkış yapmasının bir arıza yapmış olabileceği nedeniyle tedirgin oldular. Yaklaşık bir buçuk saat piste sürekli iniş kalkış yapan uçak hakkında bilgi veren yetkililer uçağın pilot eğitimi için havacılıkta Touch and Go denen bir çalışma yaptığını ve problem olmadığını bildirmeleri üzerine mahalle sakinleri rahat bir nefes aldılar. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.