YAŞAR EVCİ KÖY ZİYARETLERİNDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

YAŞAR EVCİ KÖY ZİYARETLERİNDE

CHP Balıkesir Milletvekili aday adayı Yaşar Evci, köy ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde,  Gökçeören, Danaveli, Ömerköy, Macarlar, Karamanlar, Dereçiftlik Köylerini ve Kepsut ilçe Başkanlığını ziyaret eden Yaşar Evci, yapılacak ön seçim ve genel seçim için destek istedi.

 

29 Mart’da yapılacak ön seçim ile kendisini temsil edecek kişileri seçme kararının tamamen partinin üyelerine bırakıldığını söyleyen Yaşar Evci, Türkiye’de üyelerine bu imkanı tanıyan tek partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğuna dikkat çekti. Yaşar Evci,  köy sakinleri ile  yaptığı uzun sohbetlerde,  ekonomi başta olmak üzere ülke durumunun iyiye gitmediğini ve 7 Haziran’da CHP iktidarında ülkenin bu gidişattan kurtularak refaha çıkacağını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.