" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

“ZEKAİ BAŞKAN SAYESİNDE AÇ VE AÇIKTA KALMADIK”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, kısa bir süre önce genel kurulunu yapan ve yeniden güven tazeleyen Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hulusi Karakuz’u ve gazileri ziyaret etti.   Kafaoğlu, başkan ve yöneticilerini yeni görevlerinden dolayı tebrik ederek, Başkan Karakuz’a Hasan Basri Çantay ve Merhaba Balıkesir kitabını hediye etti. Ziyaret anısına Gaziler Derneği Başkanı Karakuz da, Başkan […]

“ZEKAİ BAŞKAN SAYESİNDE AÇ VE AÇIKTA KALMADIK”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, kısa bir süre önce genel kurulunu yapan ve yeniden güven tazeleyen Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hulusi Karakuz’u ve gazileri ziyaret etti.

 

Kafaoğlu, başkan ve yöneticilerini yeni görevlerinden dolayı tebrik ederek, Başkan Karakuz’a Hasan Basri Çantay ve Merhaba Balıkesir kitabını hediye etti. Ziyaret anısına Gaziler Derneği Başkanı Karakuz da, Başkan Kafaoğlu’na plaket takdim etti ve fahri üye rozeti takdim etti.

“YALNIZ OLMADIĞIMIZI GÖRDÜK”

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hulusi Karakuz: “Size son derece minnettarız. Dışarıdan gelen misafirlerimizi Pamukçu Sedefne Otel’de ağırladınız, teşekkür ederiz. Kalbimde yeriniz vardı; ama şimdi kalbimde köşk kurdunuz. Bu konu ile ilgili gittiğim yerlerden, istediğimiz yanıtı alamadım; ama siz beni kabul edip ağırladınız ve yemek konusunda yardımcı oldunuz. Her konuda bizim arkamızda oldunuz, bizde her zaman sizin yanınızda olmaya hazırız. Sizin sayenizde aç ve açıkta kalmadık. Yalnız olmadığımızı gördük” dedi.

“GAZİLERİMİZİN BAŞINI

ÖNE EĞDİRMEYİZ”

Başkan Kafaoğlu da “Gazilerimizin başının önüne eğilmesini istemeyiz. Siz ne derseniz, biz yaparız. Biz her zaman emrinizdeyiz. Bu millete hizmetkar olacağız dedik. Efendilik yapmaya değil, hizmet yapmaya geldik. Sizler canlarınızı ortaya koyarak gazi olmuşsunuz, bizim sizlere hizmet etmemiz boynumuzun borcu. Bu millet hiçbir zaman için gazilerini unutamaz, unutmayan yöneticilerini de seçmesini bilir. Osmanlı tarihinden bu yana gazilerimiz kahramanlıklar göstermiş; Kıbrıs ve Kore’de savaşmış, mücadele etmiştir. Sizlere sahip çıkmak bizim görevimiz. Başarıyı yakalamak önemli, ama başarıyı mutlulukla yakalamak daha önemli. Sivil toplum örgütlerinde ben de çalıştım. Siz bir kitleyi temsil ediyorsunuz, oraya bir tatlı dokunuş lazım. Böylece size, biz de varız dedik” diye konuştu.

BAŞKAN KARAKUZ’A

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ayrıca ziyaret esnasında doğum günü olan Dernek Başkanı Hulusi Karakuz’a pasta sürprizi yaptı. Başkan Karakuz çok duygulandı, Kafaoğlu’na teşekkür ederek “Böyle bir şey aklıma  gelmişti. Sizlerle birlikte doğum günü kutlayıp, arkadaşlarla birlikte pasta da yedik. Beni ihya ettiniz” dedi. Kafaoğlu da Başkan Karakuz’a uzun ömürler diledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.