" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BALIKESİR’E GÜNEŞ UFUK’LA DOĞACAK

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Genç İş Adamı Ufuk İnci, İl Teşkilat binasında Adaylık açıklamasını gerçekleştirdi. Genç ve Dinamik yapısıyla göze çarpan Aday Adayı İnci yaptığı açıklamada, “Sayın İl Başkanım, İlçe Başkanlarım, Değerli İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanları, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanlarımız ve Yöneticileri, Sevgili Basın Mensubu Arkadaşlarım. Balıkesir’imin […]

BALIKESİR’E GÜNEŞ UFUK’LA DOĞACAK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Genç İş Adamı Ufuk İnci, İl Teşkilat binasında Adaylık açıklamasını gerçekleştirdi.

Genç ve Dinamik yapısıyla göze çarpan Aday Adayı İnci yaptığı açıklamada, “Sayın İl Başkanım, İlçe Başkanlarım, Değerli İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanları, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanlarımız ve Yöneticileri, Sevgili Basın Mensubu Arkadaşlarım.

Balıkesir’imin ve Tüm İlçelerinin değerli güzel insanları, hoş geldiniz, şerefler verdiniz. Bir Türk Genci olarak üzerime düşen görevleri ülkemiz ve Balıkesir’imiz adına gerçekleştirmek istiyorum. Bu kapsamda sayın Genel Başkanımızında istediği gibi Milliyetçi Türk Gençliğini inşa etmek. Balıkesir’imizin Ekonomik ve sosyal alanlarla birlikte manevi olarakta Türkiyenin gözbebeği haline getirmek, halkın içinden gelen ve halkla iç içe olan bir işadamı olarak, onların sıkıntı ve isteklerini anlayabilmek, çözüm kaynağı olabilmektir.

Büyük Türkiye Coğrafyasında gözyaşlarının dindirilmesini sağlamak, birlik ve beraberlik içerisinde güçlü, istikrarlı Türkiye’nin ilerlemesine dair her türlü çalışmada bulunmak hedeflerim arasındadır.

2023’ün yaşam alanı Kuzey Ege deniyor, Ama ne yapılıyor?

Bu mübarek şehrin, ülkesinin ve dünyanın geleceği adına gösterdiği teveccühün karşılığı olan, her yönüyle kalkınmış bir Balıkesir özlemi ana düşüncemdir. Balıkesir önemli bir şehir olmasına rağmen, çevresindeki illerin gerisinde kaldığı tespit edilmiştir. Zeytin ve Zeytinyağımız, yer altı zenginliklerimiz, Kış ve Yaz turizminin yapılabileceği, tarihi ve doğal güzelliklerimizin ön plana çıkarılıp, stratejik konumu, ulaşımdaki avantajına göre olması gereken yeri elbette bugünkü yeri olmadığını, sanayileşmenin hak ettiği noktada olmadığı, değerlerimizin yeterince kullanılmadığı ve bu nedenlede işsizliğin birinci sorun haline geldiği, sorunların her geçen gün arttığı bu şehirde oturup, tabiki seyirci kalamazdım. Genel Başkanımızında belirttiği gibi bizler milletimizin hizmetindeki kişileriz. Gün çalışma günüdür, Birlikte olma günüdür.

YOLUN YOLUMUZ, SÖZÜN SÖZÜMÜZDÜR…

Hem Türkiye’nin hemde Balıkesirimizin özlenen ve beklenen noktaya ulaşmasında alınacak görev ve sorumluluk, elbette şerefli ama bu derece de ağır, zor bir görev ve sorumluluktur. Onun için; uykuyu unutup, çalışacak, üretecek, koşacak, samimi, fedakar, vefakar, azimli ve dürüst gençlere ihtiyaç vardır. Bu zorlu yolda size;

Mazlumun gözyaşında olacağıma, Türkiye’nin ve Balıkesir’in menfaatlerini her türlü menfaatin üstünde tutacağıma, Klasik Milletvekili imajına sahip olmayacağıma, herkese kapımın sonuna kadar açık olacağına sorunların çözümünde gayret ve samimiyetimle çalışacağıma, Milletimin değerlerinden uzaklaşmayacağıma daima sizlerle iç içe olacağıma söz veriyorum.

Rabbim sizlere karşı beni mahçup etmesin. Bu kutsal yolda ve davam adına Aday Adaylığım şahsım, ailem, Balıkesir ve Türkiye adına hayırlara vesile olur, İnşallah.

Seferimiz Zafer Olsun.”dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.