" />
USD
3,6653
EURO
4,3331
ALTIN
151,3075

KAFAOĞLU EL ÖPTÜ, GÖNÜL ALDI

Kuyualan Mahallesi’nde Ayşe Aydın (80) ile Beşpınar Mahallesi’nde Hanife Duman (90) ve Kezban Duman’ı (80) ziyaret ederek el öptü, gönül aldı, Kadınlar Günü’nü kutladı.   Kuyualan’daki Ayşe Aydın “Ben kimim de başkan bana geliyor diye hem ağladım, hem sevindim” dedi, Başkanı karşısında görünce büyük sevinç yaşadı, ziyaret boyunca başkanın elini hiç bırakmadı “Oğlum” diye hitap […]

KAFAOĞLU EL ÖPTÜ, GÖNÜL ALDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kuyualan Mahallesi’nde Ayşe Aydın (80) ile Beşpınar Mahallesi’nde Hanife Duman (90) ve Kezban Duman’ı (80) ziyaret ederek el öptü, gönül aldı, Kadınlar Günü’nü kutladı.

 

Kuyualan’daki Ayşe Aydın “Ben kimim de başkan bana geliyor diye hem ağladım, hem sevindim” dedi, Başkanı karşısında görünce büyük sevinç yaşadı, ziyaret boyunca başkanın elini hiç bırakmadı “Oğlum” diye hitap etti. Başkan Kafaoğlu “Sizler olmazsanız bizlerde olmayız. Ben size hizmet etmek için geldim” dedi.Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu eşi Didar Kafaoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Fikrettin Kocaman ve Yasemin Akkol ile birlikte Kuyualan ve Beşpınar Mahallesi’ne giderek kadınlar gününü kutladı. Kırsalda kadınların büyük ilgisi ile karşılanan Kafaoğlu el öptü, gönül aldı.

Kafaoğlu “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sizleri ziyarete geldik. Kadınlar Günü bir gün değil 365 gün devam etmeli. Bizler cennet annelerin ayağı altındadır diyen bir kültürden geliyoruz. Annelerimize, bayanlarımıza hizmet vermek bizim boynumuzun borcu” dedi.

Kafaoğlu ilk önce Kuyualan Mahallesi’nde Ayşe Aydın (80) ile kırsalda yaşayan kadınları ziyaret etti. Başkan burada duygulandı. Ayşe Aydın’ın “Oğlum benim. Sizleri gördüm daha iyi oldum. Senin geleceğin haberini alacağını öğrenince üzüldüm, ağladım ama sevindim de. Ben kimim de başkan bana geliyor dedim. Seni takip ediyorum, izliyorum. Başarıların daim olsun, Allah seni ve tüm sevenlerini kötülüklerden korusun. Allah iki cihanda aziz eylesin. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” dedi. Başkan Kafaoğlu güzel ve duygu dolu sözler karşısında “Sizler olmazsanız bizlerde olmayız. Ben size hizmet etmek için geldim. Siz iyiyseniz ben de iyiyim” yanıtını verdi.

Kafaoğlu ile Ayşe Aydın arasındaki sohbet sırasında 80 yaşındaki anne Aydın sık sık Kafaoğlu’na “Oğlum” diye hitap etti ve elini hiç bırakmadı.

Başkan Kafaoğlu daha sonra Beşpınar Mahallesi’nde Hanife Duman (90) ve Kezban Duman’ı ziyaret ederek Kadınlar Günü’nü kutladı, iki kardeş ile sohbet etti. Kırsal mahallede yaşayan kadınların fitness aleti isteğini de kırmayan Kafaoğlu “Kırsaldaki her mahallemize fitness aleti koyacağız. Bu konuda kırsal mahalledeki bayanlarımızdan ciddi istek var” diye konuştu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.