ANTANDROS DERNEĞİ’NDEN FARKINDALIK YARATAN ÇALIŞMA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ANTANDROS DERNEĞİ’NDEN FARKINDALIK YARATAN ÇALIŞMA

Antandros Derneği tarafından “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü”nde farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Antandros t-shirtünle selfie çek, gönder!” kampanyasına Edremit genelinden çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak adına böyle bir kampanya düzenlediklerini ifade eden Antandros Dernek Başkanı Gülçin Cömert, “Edremit genelinde yaşayan vatandaşlarımız, derneğimizin üyesi olsun ya da olmasın ayırım gözetmeden kampanyamıza destek oldular. Edremit Belediye Başkanı Sayın Kamil Saka ve değerli eşi Günseli Hanım da destek vererek bizleri mutlu ettiler. Dernek olarak asıl amacımız Antandros kazılarının düzgün ve zamanında yapılmasını planlamak ve Abdullah Efendi Konağı’nın aktif olarak ayakta kalmasını sağlamak olsa da, bu ve benzer çalışmalarla farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Dernek yöneticilerimizden değerli kardeşim Olgu Şahin’in hazırladığı ve çalışmasını yürüttüğü projeye katılan herkese bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Kampanyaya katılan vatandaşlar, Antandros t-shirleriyle selfie çekip “#antandroskadınözgürlük” hastagıyla paylaşım yapmıştı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.