DEVECİLER, HIZLI BAŞLADI 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

DEVECİLER, HIZLI BAŞLADI 

Cumhuriyet Halk Partisi 22. dönem Balıkesir Milletvekili Ai Kemal Deveciler, ön seçim çalışmalarına hızlı başladı. Ankara’dan kiraladığı minibüsü kendi tanıtım afişleri ile giydiren Ali Kemal Deveciler, gittiği her yerde büyük ilgi ile karşılanıyor. 29 Mart Pazar günü yapılacak olan il genelindeki ön seçim çalışmaları için gitmedik ilçe, mahalle ve köy bırakmayan Deveciler, CHP’li üyeler ile bir araya gelmek için düğmeye bastı.

 

Ön seçime profesyonel hazırlanıyor

CHP’de 29 Mart 2015’de hakim gözetiminde yapılacak olan ön seçimde 34 aday adayının yarışacağı bilinirken, Balıkesir’de en güçlü isimler arasında yer alan Deveciler’in, ön seçim için özel olarak 3 aylığına araç kiralaması yaptığı ve özel olarak genel seçimlerde de kullanılmak üzere aracın giydirildiği görüldü. Edremit’in gözde alanına 2 adet dev afiş yaptıran Deveciler’in ön seçime birçok CHP’li aday aydından sonra başladığı, ancak CHP’li üyelerin en çok ilgi gösterdiği kişi olduğu gözlendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.