ELELE TEMİZ ALTIEYLÜL’E

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ELELE TEMİZ ALTIEYLÜL’E

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri konteyner dağıtımı gerçekleştiriyor. Konteynerler ilk etapta muhtaç insanlara ve yarım kova veya plastik kova kullanan ihtiyaç sahiplerine veriliyor.

 

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temiz Altıeylül için gece-gündüz çalışıyor. Ekipler merkez ve kırsal mahallelerde ilçenin temizliği için çalışıyor; pazar yerlerinin temizliğini titizlikle gerçekleştiriyor.  Diğer yandan da konteyner dağıtımını sürdürüyor. Ekipler ilk etapta muhtaç insanlara ve yarım kova veya plastik kova kullanan ihtiyaç sahiplerine konteyner dağıttı. Kırsal ve merkezdeki mahallelerde devam eden konteyner dağıtımları mahalle muhtarlarının yardımı ve bilgisi ile gerçekleştirildi.

Kırsal mahalleler ile birlikte ilçemiz Gümüşçeşme, Yıldız, Dinkçiler, Sütlüce, 1. Gündoğan, 2. Gündoğan mahallelerinde de dağıtım gerçekleşti. Dağıtım esnasında bazı mahallelerde çöp konteynerlerının konacağı yerler de yine ekipler tarafından yapıldı. Vatandaşlar mahallelerinde büyük ihtiyaç olan çöp konteynerlerinin gelmesinden dolayı mutluluklarını ifade ederek, ekiplere teşekkür ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.