" />
USD
3,6782
EURO
4,3332
ALTIN
151,5461

ADLİYE ÇEVRESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi Adliye çevresinde ki cadde ve sokaklarda başlatılan yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Adliye çevresinde toplam 3 cadde ve 10 sokak parke taş döşemesi, kaldırım, yağmur suyu giderleri ve yeşillendirmesi ile yeniden düzenlenecek. Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi’nde başlatılan cadde ve sokakların yeniden düzenlenmesi çalışmaları tüm hızı ile devam […]

ADLİYE ÇEVRESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi Adliye çevresinde ki cadde ve sokaklarda başlatılan yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Adliye çevresinde toplam 3 cadde ve 10 sokak parke taş döşemesi, kaldırım, yağmur suyu giderleri ve yeşillendirmesi ile yeniden düzenlenecek.

Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi’nde başlatılan cadde ve sokakların yeniden düzenlenmesi çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Şikayetlere de konu olan ve uzun zamandır yapılmayı bekleyen özellikle Adliye çevresinde ki cadde ve sokaklar kilitli beton parke taşları ile kaplanarak yeni yepyeni bir görünüme kavuşturulacak. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden düzenleme çalışmaları kapsamında 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 455, 529 sokaklar ile Servet Caddesi, Sarayburnu Caddesi ve Dumlupınar Caddesi’nde yol ve kaldırım düzenlemesi yapılacağı ifade edildi. Çalışmaları sık sık yerinde denetleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Gazicelal Mahallesi’nde Adliye Sarayı yakınlarında önceden beri süregelen sorunların ortadan kaldırılacağını belirterek “Gazicelal Mahallesi’nde başladığımız çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında toplam 24 bin metre kare kilitli beton parke taşı, 2 bin 800 metre beton oluk ve 3 bin 100 metre beton bordür taşı kullanarak 10 sokak ve 3 caddemizi yeniden düzenleyeceğiz” dedi. Başkan Saka, hava koşullarının uygun gitmesi durumunda çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini yaz mevsimi öncesinde tamamlanacağını da ifade etti. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.