BURHANİYE’DE KURS ÖĞRETMENLERİNE ÇOCUK ETKİNLİKLERİ EĞİTİMİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE’DE KURS ÖĞRETMENLERİNE ÇOCUK ETKİNLİKLERİ EĞİTİMİ

Burhaniye’de, kadın Kuran Kursu öğretmenleri için 4-6 Yaş Grubu Çocuk Etkinlikleri Eğitimi düzenlendi. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Müftülüğün işbirliği ile başlatılan eğitimde,  Okul Öncesi Öğretmeni Emine Elçin Cantürk öğretmenlik yaparken, derslere 25 kişi katılıyor.

Burhaniye de, yaz aylarında 4-6 yaş grubu çocuklar  için düzenlenecek olan Kuran Kurslarında görev alacak kadın görevliler için düzenlenen eğitim programı Müftülük Salonu’nda başladı. 18 Şubatta başlayan 296 saatlik eğitim çalışmalarının 24 Haziran da tamamlanması planlandı. İmam Hatip, İlahiyat Ön Lisans ve İlahiyat Fakültesi mezunlarının yer aldığı eğitim programında dersleri okul öncesi öğretmeni Emine Elçin Cantürk veriyor. Yaz aylarından itibaren 4-6 yaş grubu çocuklar için de Kuran kursları  açılacağını anlatan Müftü Oğuz Metin” Bu kurslarda görev alacak bayanlar için eğitim programı düzenledik. Haftada 17 saat olarak planlanan eğitim çalışmaları Haziran ayında bitecek. Kursu bitirenlere sertifika verilecek. Bu kardeşlerimiz 4-6 yaş grubu çocuklar için açılacak kurslarda grev alacaklar. Eğitim programı büyük ilgi gördü” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.