FİLİZ KARAYELLİ’DEN GAZETEMİZE NAZİK ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

FİLİZ KARAYELLİ’DEN GAZETEMİZE NAZİK ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Filiz Karayelli gazetemiz Önce Körfez’i ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgi veren Filiz Karayelli, “centilmence bir ortamda önseçime hazırlanıyoruz. 33 arkadaşımla güzel ve partimize yakışan bir süreç yönetiyoruz. Kimse kimseyi kırmıyor, incitmiyor. İnanıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi 7 Haziran’da çok iyi bir başarı elde edecek” dedi.

Yaptığı saha çalışmaları hakkında da bilgi veren Karayelli son olarak “ basın ve basın özgürlüğü bizim için olmazsa olmazdır. Kalemlerinizi korkusuzca kullandığınız ve halkın haber alma hakkını sonuna kadar savunduğunuz için bir okurunuz olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.