TEKERLEKLİ  SANDALYE TALEP ETTİ, ANINDA YERİNE GELDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TEKERLEKLİ  SANDALYE TALEP ETTİ, ANINDA YERİNE GELDİ

Altıeylül Belediyesi Sosyal, Kültürel İşler ve Engelliler Komisyon Başkanı Cüneyt Barlin beraberinde Belediye Meclis Üyesi Rafet Topalak, Sakatlar Derneği Başkanı Zeki Uslu ile birlikte Ovabayındır Mahallesi’nde Bozdağ ailesini ziyaret ederek engelli olan ve 5 yıldan bu yana dışarı çıkamayan Nurcan Bozdağ’a (70) tekerlekli sandalye hediye etti. Felç hastalığı nedeniyle tekerlekli sandalye ihtiyacı olan Nurcan Bozdağ için ailesi Altıeylül Belediyesi’ne başvuru yaptı. Başvuru Sosyal, Kültürel İşler ve Engelliler Komisyon Başkanlığı tarafından değerlendirildi. Alınan tekerlekli sandalye Sosyal, Kültürel İşler ve Engelliler Komisyon Başkanı Cüneyt Barlin ve Belediye Meclis Üyesi Rafet Topalak, Sakatlar Derneği Başkanı Zeki Uslu ile birlikte ihtiyaç sahibi Nurcan Bozdağ’a verildi.

Komisyon Başkanı Cüneyt Barlin komisyona gelen talebi hemen değerlendirdiklerini ve Sakatlar Derneği ile birlikte Ovabayındır Mahallesi’ne giderek hastaya tekerlekli sandalye teminini yaptıklarını ifade etti.

Sakatlar Derneği Başkanı Zeki Uslu da “Altıeylül Belediyesi, Karesi Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa çalışıyoruz. Kardeşimizin Altıeylül Belediyesi’nden tekerlekli sandalye talebi oldu. Biz de yaptığımız çalışma ile tekerlekli sandalyeyi Altıeylül Belediye Başkanım Zekai Kafaoğlu adına teslim ettik” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.