BUİAD’DAN TANIŞMA YEMEĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BUİAD’DAN TANIŞMA YEMEĞİ

Geçtiğimiz hafta sonu ilk tanışmasını basın ile yapan Burhaniye İşadamları Derneği (BUİAD), Öğretmenler mahallesi Ojon Cafe ve Restaurant’ta üyeleri ile tanışma yemeği düzenledi.

 

 

Burhaniye İş adamları Derneği, Öğretmenler Mahallesinde üyeleri ve eşleri ile birlikte bir tanışma yemeği düzenledi. Yaklaşık 100 kişilik yemeğe Dernek yöneticileri ve eşleri katıldı. Yemekte kısa bir konuşma yaparak üyelere seslenen BUİAD başkanı Selehattin Aksu, derneğimiz yeni kurulan bir dernek olmasına rağmen çok kısa bir zamanda yeni katılan arkadaşlarımız ile büyüyoruz. Bizim bir çalışma gurubumuz var. bu guru arkadaşlarımız yönetimimiz ve üyelerimiz ile birlikte Güzelim Burhaniyemize neler yapabiliriz bunun proje çalışmalarını yapıyoruz. Bir kaç projemizin sonuna geldik. Bu projelerimizi yakın bir zamanda kamuoyu ile paylaşacağız. Her şey Burhaniye için” dedi.

Şenol TORLAK

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.