" />
USD
3,6740
EURO
4,3279
ALTIN
151,2439

GÖMEÇ’TE SADETTİN BAYCAN PARKINDAKİ KAMELYALAR İLGİ GÖRDÜ

Gömeç ‘te, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen Kazım Arslan ve ekibinin ilçede başlattığı hizmet reformlarının bir halkası olan ilçe merkezindeki 5 dönüm üzerine yayılan Sadettin Baycan Parkı’nın son etap çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda, yüklenici firma tarafından 150 iş günü sonrasında teslim edilmesi beklenilen park yenilenme ve modernizasyon çalışmalarının son etabında, parkın havanın karardığı […]

GÖMEÇ’TE SADETTİN BAYCAN PARKINDAKİ KAMELYALAR İLGİ GÖRDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gömeç ‘te, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen Kazım Arslan ve ekibinin ilçede başlattığı hizmet reformlarının bir halkası olan ilçe merkezindeki 5 dönüm üzerine yayılan Sadettin Baycan Parkı’nın son etap çalışmaları sürüyor.

Bu kapsamda, yüklenici firma tarafından 150 iş günü sonrasında teslim edilmesi beklenilen park yenilenme ve modernizasyon çalışmalarının son etabında, parkın havanın karardığı saatlerde ışıl ışıl olmasını sağlayacak elektrik tesisatlarının tamamlandığı bildirilirken, park alanı içerisine konuşlandırılan dinlenme kamelyaları da vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Park alanındaki oyun ekipmanlarının hemen yanında kurulan şık ve gösterişli kamelyaların mantıklı bir düşünce olduğuna inandıklarını kaydeden vatandaşlar, ilçe için tertemiz ve çağdaş bir yaşam alanını kazandıran Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan ve belediye yetkililerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.