ZİRAAT ODASI BAŞKANI VE MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ZİRAAT ODASI BAŞKANI VE MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ

Edremit’te Ziraat Odası yönetimkurulu ve meclisi toplanarak Başkan ve Meclis Başkanını seçtiler. Oda Yönetim Kurulu Başkanlığına Mehmet Ertaş, Başkan Vekilliğine Hüseyin Gürbüz, Muhasip Üyeliğine de Ali Murat Temel’i oybirliğiyle seçildiler. Genel Sekreterliğini Ali Yılmaz Diker’in yaptığı Edremit Ziraat Odası Meclisi kendi aralarında toplanarak Meclis Başkanlığına H.Cahit Çetin’i, Başkan Vekilliğine de Fahrettin Erdim’i oy birliği ile seçti.

Edremit Ziraat Odası Meclis Başkanlığına seçilen Cahit Çetin “Yıllardan beri Ziraat Odasında Rahmetli Başkan Cevdet Ercan’ın yanında başkanvekilliği görevinde bulundum. Vefatının ardından 10 yılda bana bırakmış olduğu emaneti şerefle taşıdım. Bu onurla görevimi yerine getirdiğimi sanıyorum. Bende bizden sonraki kuşaklara bırakmak için genç kardeşimiz Mehmet Ertaş’a bu görevi teslim ediyorum. Tüm Edremit Çiftçisine ve üreticisine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Arkadaşlarımın, benden sonra bu görevi layıkıyla taşıyacaklarına inanıyorum” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.