BURHANİYE’DE ZEYTİNYAĞI SATIŞINA KARGOCU DESTEĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE ZEYTİNYAĞI SATIŞINA KARGOCU DESTEĞİ

Burhaniye’de, zeytinyağına olan ilgi her geçen gün artarken, değişik kargo şirketlerinin indirim kampanyaları da zeytinyağı satışlarını artırdı. Her gün kargo şirketleriyle tonlarca zeytinyağı yurdun her yerine giderken, Türkiye’nin en lezzetli zeytinyağının körfez yöresinde üretildiği kaydedildi.

Türkiye’nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Burhaniye ilçesinde, zeytinyağı fiyatlarının artması üreticileri sevindirirken, kargo şirketlerinin kampanyaları da yağ satışlarına olan ilgiyi artırdı. Ayda 100 tonun üzerinde zeytinyağı taşıdıklarını anlatan Yurt İçi Kargo Şube Müdürü Turgay Yıldız, yağ taşımada yüzde 35 indirim uyguladıklarını söyledi. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere yurdun 81 iline yağ gönderdiklerini anlatan Turgay Yıldız” Türkiye’nin en lezzetli zeytinyağı yöremizde üretilmektedir. Özellikle bu yıl zeytinyağına büyük talep var. Bu da üreticinin yüzünü güldürdü. Bizde yağımızın yurdun her tarafına ulaşması için indirim yaptım. Ayda 100 tonun üzerinde yağ gönderiyoruz” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.