ÖREN PRSTİJ KONUTLARININ TEMELİ ATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÖREN PRSTİJ KONUTLARININ TEMELİ ATILDI

Büyük Entaş İnşaat tarafından Burhaniye Ören de inşaatına başladığı Prestij konutlarının temeli atıldı.

Körfez ve Burhaniye’nin Prestiji olacak olan Prestij konutları inşaatına başlanmadan önce muhteşem bir proje hazırlama aşamasında, A- Z her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek Avrupa standartların inşası yapılacak konut alanında yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları,her konut için otopark ve yeşil alanları ile muhteşem bir görüntüye sahip olacak.

Büyük Entaş İnşaat sahipleri Murat İktu ve Nursah Arkan” Burhaniye merkezinde yaptığımız birçok dairede proje aşamasında en ince detayları düşünerek inşaatlarına başladık. Ören yolunda temelini attığımız Prestij konutlarında da aynı şekilde mimar ve mühendislerimiz ile aylarca buranın projesi üzerinde çalışmalar yaptık. Burhaniye Ören de başladığımız bu projede prestij konutlarına şimdiden taleplerin olması bizim iyi işler yaptığımızın göstergesi oldu” dediler.

Şenol Torlak

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.