AKD  GENEL BAŞKANI DOĞAN DEMİR DERNEĞİMİZİ VE İNŞAATIMIZI ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AKD  GENEL BAŞKANI DOĞAN DEMİR DERNEĞİMİZİ VE İNŞAATIMIZI ZİYARET ETTİ

Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Doğan Demir Burhaniye Alevi Kültür Derneğini ziyaret etti. Ziyaret 14 Mart Cumartesi günü gerçekleşti. Genel Başkan yönetim kurulu ve dernek üyeleriyle sohbet etti. Dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Doğan Demir devam etmekte olan Cem evi inşaatı konusunda da bilgilendirildi. Genel Başkan Burhaniye Alevi Kültür Derneği yönetim kurulu ve üyelerine çok teşekkür ettiğini belirtti.  “Temel atma törenine geldiğimde, biraz umutsuz ve karamsardım. Ama inşaatı gördükten sonra yanıldığımı anladım. Kısa zamanda bu kadar iş yaptığınız için, tüm üyelerimize teşekkür ediyorum ve katkıda bulunan herkesin yüreğine sağlık, lokmaları kabul olsun. Tüm emeği geçenleri kutluyorum” dedi. Biz Genel Merkez olarak şimdiye kadar size bir katkı sağlayamadık ama bizimde bu çorbada bir tuzumuz olsun diyerek, bir miktar bağışta bulundu.

Dernek üyeleri ve yönetim kurulu adına dernek Başkanı Durmuş Türkmen, AKD Genel Başkanı Doğan Demir’e çok teşekkür etti. Ziyaretlerinden çok memnun olduğunu belirtti. “Genel Başkanın ziyareti çalışmalarımızda bizleri daha çok motive edecektir”, dedi.

Genel Başkan Doğan Demir, Burhaniye AKD üyelerine başarılar dileyerek Burhaniye’den ayrıldı.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.