BURHANİYE’ DE UMRECİLERE AŞI

Burhaniye’de, Nisan ayı içinde umreye gedecek 43 vatandaşa aşı yapıldı. Toplum sağlığı  merkezine giden umrecilere Müftü Oğuz Metin de eşlik ederken, kafilenin Nisan ayanın ilk haftası içinde hareket edeceği açıklandı. Burhaniye de, Taylıeli İmamı Abdullah Kıymaz’ın başkanlığında Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile umreye gidecek olan vatandaşların aşıları yapıldı. Müftü Oğuz Metin ve umreci vatandaşlarla yakından […]

BURHANİYE’ DE UMRECİLERE AŞI

Burhaniye’de, Nisan ayı içinde umreye gedecek 43 vatandaşa aşı yapıldı. Toplum sağlığı  merkezine giden umrecilere Müftü Oğuz Metin de eşlik ederken, kafilenin Nisan ayanın ilk haftası içinde hareket edeceği açıklandı.

Burhaniye de, Taylıeli İmamı Abdullah Kıymaz’ın başkanlığında Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile umreye gidecek olan vatandaşların aşıları yapıldı. Müftü Oğuz Metin ve umreci vatandaşlarla yakından ilgilenen Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Dr. Faruk Kendigelen, de vatandaşlara hayırlı yolculuk diledi. 26’sı kadın 43 umreci teker teker aşılarını yaptırırlarken, kutsal topraklara gidecekleri günü iple çekmeye başladı. Müftü Oğuz Metin, umre ziyaretlerinin artarak devam ettiğini söyledi. (İHA)

Yorumlar

yorum