BURHANİYE’DE KAYMAKAMIN ÖZEL KONUKLARI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE KAYMAKAMIN ÖZEL KONUKLARI

Burhaniye’de, Antalya da katıldıkları Özel Sporcular Marmara Şampiyonasından toplan 22 madalya ile dönen başarılı gençler Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. Başarılı sporcuları makamında kabul eden Kaymakam Göze, tebrik etti ve ikramlarda bulundu.

Geçtiğimiz hafta. Antalya da düzenlenen Özel Sporcular Marmara Bölge Şampiyonasına katılan 11 sporcu 16 altın, 5 gümüş ve 1 bronz madalya ile döndü. Başarılı sporcular, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Pekşen, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç ve Antrenör Deniz Erenoğlu eşliğinde Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Pekşen, sporcuları kaymakama tanıtırken, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç da, açtıkları kursların için de spor kurslarının önemli yer tuttuğunu anlattı. Antrenör Deniz Erenoğlu’da sporcuların gösterdikleri başarıları ve yaptıkları dereceleri anlattı. Özel sporcuların başarılarından büyük mutluluk duyduğunu anlatan Kaymakam Mehmet Göze, desteklerinin devam edeceğini söyledi. Kaymakam Mehmet Göze,” Hepinizi tebrik ediyorum. Sizlerin başarıları bizim başarımız.  Her zaman elimizden gelen desteği yapmaya hazırız. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.