DOKTORLAR TIP BAYRAMINI İDAHAN OTELDE KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

DOKTORLAR TIP BAYRAMINI İDAHAN OTELDE KUTLADI

Edremit Körfezinde değişik hastanelerde görev yapan doktorlar 14. Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Burhaniye Ören İdahan Otelde verilen yemekte bir araya geldiler.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Ören İdahan Otelde verilen yemekte bir araya gelen Körfez Bölgesinin değişik hastanelerinde görev yapan doktorlar, eczacılar bir araya gelerek güzel ve neşeli bir ortamda stres attılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde meslekte 20 yılını doldurmuş doktorlara plaketleri Özel Edremit Körfez Hastanesi Başhekimi Semih Aydın tarafından verilirken güzel bir mutluluk tablosu oluştu.

Gece geç saatlere kadar coşkulu ve güzel müzikler eşliğinde eğlenen doktorlar bir başka güzel gecede buluşmak üzere vedalaştılar.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.