BOED’DEN İLÇE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BOED’DEN İLÇE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Ayvalık’ta, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği Genel Kurul toplantısında göreve gelen Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi’nin çiçeği burnunda yönetiminin tanışma ziyaretleri sürüyor.

Bu kapsamda BOED’in yeni yönetimi; önceki gün Ayvalık İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne yönelik bir ziyaret gerçekleştirdi.

BOED Genel Başkanı Güler Çapraz Buyruk’un öncülüğünde gerçekleşen ziyarette; İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Aydın Birdar, konuk heyeti büyük bir konukseverlikle karşıladı.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette; Engelli Maaşları ve Engelli Bakım Ücretleri başta olmak üzere engellileri kapsayan yeni yasalar hakkında bilgiler alan BOED yönetimi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından engellilere yönelik yapılacak her türlü yasal düzenleme ve yönetmelik hakkında bilgilendirilmek üzere İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile irtibat olmak istediklerini vurguladı.

Müdür Aydın Birdar’da ilçede yoksullar ve engellilere yönelik hizmet veren sivil toplum kurumlarıyla birlikte harekete ederek sorunların çözümünde aşama kaydedilebileceğine inandığını vurgulayarak, bu konuda elinden geleni yapmaya hazır olduğunu belirtti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.